Paslaugos

 UAB „Vilmesa" siūlo individualios energijos apskaitos sprendimus tiek daugiabučių namų savininkų bendrijoms, tiek administracinius pastatus ir biurus valdančioms bendrovėms. Mes siūlome tik aukščiausios kokybės produktus. Tai vieni patikimiausių pasaulyje energijos apskaitos sistemos produktų: radijo bangomis veikianti energijos apskaitos sistema, arba MBUS protokolu veikianti energijos rodmenų nuskaitymo sistema. UAB "Vilmesa" gali pasiūlyti ir individualią energijos apskaitą - jums tereikės pasirinkti vieną iš energijos apskaitos sistemų, o visa kita - mūsų specialistų darbas. Per pačių pasirinktą laikotarpį gausite sąskaitas ir energijos sunaudojimo išklotines, taip galėsite kontroliuoti šilumos ir vandens suvartojimą ir tuo pačiu taupyti savo pinigus. 
 
Šilumos/šalčio skaitikliai: šilumos/šalčio skaitiklis - itin tikslus individualios apskaitos prietaisas, skirtas tiek daugiabučių namų butų gyventojams, tiek administracinėms patalpoms. 

Vandens skaitikliai: elektroniniai buitiniai vandens skaitikliai, skirti individualiai šalto ar karšto vandens apskaitai. Vandens skaitiklis parodymus siunčia radijo bangomis arba laidais.
 
 
Šilumos dalikliai (indikatoriai): šilumos dalikliai indikatoriai skirti individualiai šilumos apskaitai, dažniausiai naudojami individualiuose butuose daugiabučių namų savininkų bendrijose bei
administracinio tipo pastatuose.

Energijos rodmenų nuskatymo sistemos: galimi du skaitiklių nuskaitymo metodai: radijo bangomis ir laidais. Tinklo konfiguravimas ir energijos apskaita: įmonė siūlo energijos apskaitos sistemų diegimą ir energijos individualią apskaitą.
UAB "Vilmesa" taip pat teikia metrologinės vandens skaitiklių ir kitų matavimo prietaisų, kuriems reikalinga metrologinė patikra, paslaugas. Įmonėje yra įrengtas vandens skaitiklių metrologinės patikros stendas, kuriame gali būti tikrinami skaitikliai nuo 15 iki 32 mm diametro. Taip pat teikiamos manometrų patikros paslaugos.
 

Papildomi puslapiai (1): Patikros įkainiai
Ċ
Paulius Cerniauskas,
2013-12-11 00:38
Comments